KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486129
nr 1348 6129
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Forsberg. Olja på duk, 60x49 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:43:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr